کد خبر: 11401

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۴

              

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد عنوان کرد:

فعالیت جزیره ای یکی از دغدغه های جدی حوزه فرهنگ استپایگاه خبری دقت – رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد گفت:یکی از دغدغه های حوزه فرهنگ به فعالیت جزیره ای ادارات بازمی گردد که برای رفع این معضل،شورای فرهنگ عمومی ملارد طرح هایی را مدنظر قرار داده است.
به گزارش پایگاه خبری دقت:به نقل از خبرگزاري مهر،علیرضا رییس اوژن با اشاره به نقش هم افزایی و همگرایی در اجرای طرح ها،برنامه ها و پروژه های پیش بینی شده اظهار داشت:عرصه فرهنگ نیز از این قاعده مستثنی نیست و تلاش می شود با همسویی مضاعف ادارات شهرستانی به نتایج در خور و شایسته تری در این عرصه حساس و خطیر نائل شویم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد عنوان کرد:فعالیت جزیره ای ادارات در حوزه فرهنگی از دغدغه هایی به شمار می رود که همواره از معضلات فعالیت در این عرصه بوده و شهرستان ملارد نیز همچون دیگر نقاط کشور از این نارسایی و ناهماهنگی در گذشته مصون نبوده که با محوریت امام جمعه و شورای فرهنگ عمومی و فرمانداری ملارد، تدابیر و تمهیدات ویژه ای برای مدیریت این معضل در دستورکار قرار گرفته است.

وی افزود:چندی پیش در شورای فرهنگ عمومی طرحی مصوب شده که در قالب آن، مقرر است جمع بندی برنامه های فرهنگی به نحوی مطلوب و هدفمند انجام شود.

رییس اوژن گفت:یکی از اهداف این شورا،رصد و بررسی برنامه های فرهنگی و در نهایت جمع بندی آن است تا بر اساس اولویت هایی همچون اقتصاد مقاومتی و آسیب هایی همچون اعتیاد و…همکاری فرهنگی در برنامه ها اجرایی شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد عنوان کرد:تلاش هایی برای اجرای مشارکتی برنامه های فرهنگی به صورت موضوعی یا مناسبتی اعمال شده که برگزاری نمایشگاه کتاب با مشارکت بسیج و شهرداری از نمونه های آن به شمار می رود.

وی در خاتمه یادآور شد:امیدواریم ادارات فعال در این شهرستان با همگرایی فزاینده، طرح ها و برنامه های مورد نظر خود را به صورت فصلی به شورای فرهنگ عمومی ارائه کنند که بدون تردید در صورت حصول این امر به توفیقات بیشتری نائل خواهیم شد.

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه