کد خبر: 12324

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۹

              

دکتر حسن پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قدس :

دانشگاه در مباحث اشتغال و فرهنگ شهرستان موثر استپایگاه خبری دقت – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس طی سخنانی در جلسه شورای اداری شهرستان گزارشی ازروند شکل گیری دانشگاه و پیشرفت های حاصله آن راطی ۳۵سال گذشته برشمرد.
به گزارش پایگاه خبری دقت: حسن پور باذکر این مطلب که دانشگاه آزاد اسلامی با هدیه یک میلیون تومانی پربرکت حضرت امام (ره) کار خودش را آغاز کرد وگفت : طی ۳۵سال گذشته دانشگاه آزاد ثمره بی نظیرو بی بدیل جمهوری اسلامی ایران است که در آن حدود یک میلیون و هفتصد هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل هستند .

وی افزود : حضور ۸۰هزار هئیت علمی دانشگاه و ۳۵هزار نفر کارمند در این دانشگاه ثابت می کند که دانشگاه در ایجاد اشتغال نقش به سزایی دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس در ادامه گفت : امیدواریم با بهره گیری از توان ادارات شهرستان بتوانیم دانشگاه کار آفرین و هدفمند ایجاد کنیم .

وی در ادامه گفت : در این دانشگاه حدود هزار نفر دانشجوی بومی مشغول تحصیل هستند و این دانشگاه در بعضی از شاخص ها نیز موفق به کسب رتبه سوم در کشور شده است .

دکتر حسن پور با دعوت ازمسئولان برای ادامه تحصیل گفت: برای مسئولان اداراتی که علاقمند به ادامه تحصیل در رشته های مختلف هستند می توانیم زمینه های لازم را فراهم کنیم .

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه