کد خبر: 14322

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۰

              

اقدامی جالب برای تبریک روزخبرنگار : بازدید فرماندار ری از دفاتر خبرنگاران این شهرستانپایگاه خبری دقت – دکتر هدایت الله جمالی پور در اقدامی جالب به همراه دکتر محسن علیجانی زمانی نماینده مردم شهر تهران و ری در مجلس شورای اسلامی و حمید رضا آرمان مهر رئیس اداره سیاسی فرمانداری ری ، امین بابایی روابط عمومی فرمانداری ری و اسماعیل شاه محمدی از پیشکستوتان و خبرنگاران ری از برخی دفاتر نشریات و خبرگزاریهای شهرستان ری بازدید به عمل آورد .
به گزارش پایگاه خبری دقت:فرماندار ری در این بازدید ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران شهرستان ری گفت : خبرنگاران همیشه یار و یاور مسئولان برای خدمت رسانی بهتر به مردم بوده و همچنین زبان گویای مسئولین هستند.

دکتر جمالی پور در این بازید صمیمانه از رسانه ها خواست که با تلاش و واکاوی بیشتر و انتقاد صحیح و کارشناسی مسائل روز شهرستان ری  جایگاه واقعی این شهرستان را در استان تهران احقاق کنند .

گفتنی است فرماندار ری و تیم همراه جز معدود مسئولینی هستند که برای رسانه ها این چنین ارزش می گذارد و با حضور در دفاتر خدای قوتی جانانه تقدیم اصحاب رسانه نمودند  .

IMG_9829

 

IMG_9791

IMG_9744  IMG_9807

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه