کد خبر: 26922

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۲:۳۰

              

معاون فرماندار ملارد خبر داد:

احداث کانال فرعی برای تأمین آب کشاورزان ملاردپایگاه خبری دقت -معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان ملارد از احداث یک کانال فرعی موقت به طول دو کیلومتر برای تأمین آب کشاورزان این شهرستان خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری دقت: به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، جلسه کارگروه ارتقای بهره‌بری منابع آب کشاورزی در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان ملارد به ریاست آقامعلی سلطانی معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان ملارد برگزار و در این خصوص طرح‌ها و پیشنهاد‌ها رسیده مورد بررسی قرار گرفت.

سلطانی اظهار کرد: یکی از موضوعات این جلسه مشکلات کشاورزان روستای مهرچین درباره بهره‌مندی از آب کانال سد کرج بود که با حضور نمایندگانی از اداره جهاد کشاورزی سه شهرستان ملارد، شهریار و رباط کریم و همچنین روستاهای تابعه مطرح شد.

وی بیان کرد: در همین رابطه پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد برای تخصیص و تأمین آب کشاورزی روستای مهرچین پل‌های موجود در مسیر انتقال آب کانال سد کرج موسوم به FC5 لایروبی و بهسازی شود.

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان ملارد تصریح کرد: احداث یک کانال فرعی موقت به طول دو کیلومتر برای تأمین آب کشاورزان روستای صالح‌آباد و مکاتبه با مدیر شبکه آبیاری کرج برای افزایش میزان آب جاری در کانال FC5 به اندازه مصرف روستای مهرچین از دیگر تصمیمات این جلسه بود.

وی در پایان متذکر شد: در این جلسه نمایندگانی از روستاهای قلعه‌نو، قشلاق، مهرچین، ترپاق‌تپه، رنگرز و سقرچین از شهرستان‌های شهریار و رباط کریم حضور داشتند.

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه