کد خبر: 34099

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۸:۵۵

              

قاضی منصوری:

انهدام باند تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن روی بدن پسران و دختران تهرانیپایگاه خبری دقت -قاضی منصوری از دستگیری اعضای باند خالکوبی و تتوی نمادهای شیطان پرستی و مستهجن روی بدن پسران و دختران جوان خبر داد .


به گزارش پایگاه خبری دقت:به نقل از تسنيم،قاضی منصوری اظهار کرد: با توجه به گسترش تبلیغات فعالیت این باند در شبکه های اجتماعی و وصول برخی گزارش ها، اقدامات اطلاعاتی برای بررسی بیشتر این موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از چند ماه کار اطلاعاتی مشخص شد ۳ عضو اصلی این باند با اجاره یک واحد مسکونی اقدام به تبلیغات فعالیت غیرقانونی و مجرمانه خود در فضای مجازی کرده و دختران و پسران را به این واحد دعوت کرده و اقدام به انجام تتو روی بدن آنها با تصاویر غیراخلاقی، نمادهای شیطان پرستی، نمادهای فرهنگ غربی و مبتذل می کردند.
وی با بیان اینکه ۳ متهم اصلی این پرونده با قرار بازداشت روانه زندان شده اند اظهار کرد: در برخی موارد، این متهمان اقدام به برقراری روابط نامشروع با دختران و زنان کرده بودند.
وی در پایان با بیان اینکه شاکیان می توانند برای پیگیری شکایت خود به مجتمع قضایی ناحیه یک شمیران مراجعه کنند گفت: دادستانی با اینگونه فعالیت ها که مصداق فعل حرام و گسترش فرهنگ ابتذال و بی بندوباری است قاطعانه برخورد می کند.

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه