کد خبر: 34102

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۹:۰۰

              

فرانس ۲۴:قدرت ایران رژیم صهیونیستی را به لرزه انداخت/تل آویو برای مقابله با ایران ۵۰ جنگنده از آمریکا خریداری می‌کند!پایگاه خبری دقت –  پایگاه شبکه خبری فرانس ۲۴ گزارش داد که رژیم صهیونیستی از بیم قدرت و نفوذ روزافزون ایران ۵۰ فروند جنگنده اف-۳۵ از آمریکا خریداری می کند.
به گزارش پایگاه خبری دقت:به نقل از ميزان، به نقل از فرانس ۲۴، آمریکا تحویل ۵۰ فروند جنگنده اف-۳۵ به رژیم صهیونیستی را از روز دوشنبه آغاز کرد.

در راستای نشان دادن اهمیت این اقدام برای آمریکا، اشتون کارتر وزیر دفاع این کشور نیز به فلسطین اشغالی سفر کرده است و با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و آویگدور لیبرمن وزیر جنگ این رژیم دیدار گفت و گو می کند.
رژیم صهیونیستی ادعا کرده است که خرید این جنگنده ها برای آینده نظامی این رژیم اهمیت راهبردی دارد.
آویگدور لیبرمن طی بیانیه‌ای ادعا کرده است: خرید این جنگنده‌ها اقدام جدیدی است که موجب حفظ قدرت ما در منطقه است.
در این گزارش ادعا شده است که این جنگنده‌ها برای چندین هدف خربداری شده‌اند به خصوص برای مقابله با ایران، دشمن اصلی رژیم صهیونیستی است.
فرنس ۲۴ در این گزارش نوشته است که نتانیاهو به شدت مخالف توافق هسته‌ای با ایران است و در مصاحبه وی که روز یکشنبه منتشر شده، او ادعا کرده است که به دنبال بررسی راه‌های ممکن برای لغو توافق هسته‌ای، در دیدار با دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا است.
نتانیاهو در مصاحبه یک ساعته خود با سی.بی.اس ادعا کره است: من فکر می‌کنم گزینه‌های پیش روی ما بیشتر از آن چیزی است که شما فکر می‌کنید.
او در ادامه مصاحبه ادعا کرده است: در این راستا ۵ گزینه در ذهن من وجود دارد.
PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه