کد خبر: 36514

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۶

              

نائب رئیس شورای اسلامی باقرشهر؛ کلینیک شبانه روزی باقرشهر تا پایان فعالیت این دوره از شوراها افتتاح خواهد شدپایگاه خبری دقت – حسین حبیب زاده نائب رئیس شورای اسلامی باقرشهر با تاکید بر لزوم ارتقای سطح درمانی باقرشهر اظهار داشت: کلینیک درمانی شبانه روزی باقرشهر تا پایان فعالیت این دوره از شوراهای اسلامی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش پایگاه خبری دقت:به نقل از باقرشهرنيوز،حسین حبیب زاده نائب رئیس شورای اسلامی باقرشهر به بیان مهم ترین پروژه های درحال اجرای مدیریت شهری باقرشهر پرداخت و گفت: کمربندی غربی باقرشهر یکی از پروژه های قدیمی ما می باشد که فاز اول آن را سال گذشته با حضور مسئولان استانی افتتاح کردیم، انشاله فاز دوم آن که از تقاطع خیایان توریست تا خیرآباد می باشد نیز تا ایام اله دهه فجر آماده افتتاح و بهره برداری شهروندان خواهد شد.

وی در ادامه پیرامون آب باقرشهر هم گفت: خوشبختانه با ارتباطات خوب همکارانم در شورای اسلامی باقرشهر با مدیران آبفا و نمایندگان مجلس و همچنین کمک های دکتر جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری اتصال آب باقرشهر به تهران محقق شد و در حال حاضر هم حفاری این خط تا سه راه پالایشگاه انجام و لوله های با قطر ۵۰۰ میلی متر هم تا سه راه خیرآباد کار شده و با سرعت زیادی در حال اجرا است.

حبیب زاده افزود: آبی که در حال اتصال به باقرشهر است، به یکی از مخازن اصلی ما واقع در ضلع غربی بوستان عطرسیب اضافه شده و با آب چاه های باقرشهر ترکیب می شود تا سختی آب شرب فعلی باقرشهر تا حد زیادی کاهش یابد.

وی در ادامه تصریح کرد: به عنوان مثال اگر سختی آب شرب فعلی باقرشهر ۸۰۰ باشد، پس از اتصال و ترکیب به ۵۰۰ خواهد رسید که مطمئنا اتفاق خوبی برای باقرشهر خواهد بود؛ چرا که مشکل آب باقرشهر از مسائل بسیار اصلی شهروندان است و انشاله این اتفاق موجبات رضایت بیشتر مردم منطقه را فراهم آورد.

وی با اشاره به فشار پایین آب باقرشهر هم گفت: فشار آب باقرشهر را نمی شود زیاد بالا برد، زیرا لوله های ما بسیار قدیمی و پوسیده هستند؛ به نظر بنده نفرات دوره بعدی شورای اسلامی باقرشهر ترمیم رینگ آب و لوله های اصلی را باید به عنوان اولین کار خود در نظر بگیرند؛ اگر لوله های اصلی دورتادور باقرشهر تعویض شود، مسئله فشار آب تا حدود زیادی مرتفع می شود؛ انشاله اتصال آب باقرشهر به تهران نیز در دهه فجر انجام خواهد شد.

نائب رئیس شورای اسلامی باقرشهر در ادامه با اشاره به کلینیک شبانه روزی باقرشهر هم گفت: ایجاد یک کلینیک شبانه روزی کاری بسیار سخت و دشوار بود و عوامل سازمان تامین اجتماعی و وزارت بهداشت اصلا قصد حضور و فعالیت در منطقه را نداشتند، زیرا کاری بسیار پرهزینه و تعهدزا برای آن ها است.

وی در ادامه گفت: اعضای شورای اسلامی باقرشهر باز هم با استفاده از ارتباطات خود و واگذار کردن زمین و ساختمان قدیمی شهرداری و همچنین قبول تعمیرات و بهسازی داخلی و بیرونی آن و خرید یک آمبولانس آن ها را برای فعالیت در باقرشهر قانع کردند؛ خوشبختانه ساختمان فوق در مکانی خوب از باقرشهر قرار گرفته و شهروندان و مردم روستاهای اطراف می توانند از این فضای درمانی استفاده کنند؛ انشاله با تلاش و کوشش شبانه روزی عوامل اجرایی پروژه، تا پایان دوره چهارم مدیریت شهری شاهد افتتاح کلینیک شبانه روزی باقرشهر خواهیم بود.

حبیب زاده یادآور شد: اجرای این پروژه شرایط بسیار خاصی داشته و تمام نقشه های این کلینیک مطابق با نظرات دانشگاه تهران و وزارت بهداشت انجام می شود تا خدمتی ماندگار از سوی دوره چهارم مدیریت شهری برای مردم عزیز باقرشهر داشته باشیم؛ تا امروز هم برای اجرای فاز نخست پروژه (تخریب و …) حدود ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است.

وی در پاسخ با سوال خبرنگار باقرشهرنیوز مبنی بر اینکه چقدر از عملکرد دوره چهارم شورای اسلامی باقرشهر رضایت دارید، گفت: باتوجه به شرایط مالی نه چندان مساعد ما در این دوره از شورا و همچنین اختلاف سلیقه های اعضا در مسائل گوناگون، بنده نمره ۱۷ از ۲۰ را به مدیریت شهری دوره چهارم باقرشهر می دهم؛ همچنین لازم می دانم از زحمات دوستانم در شورای سوم باقرشهر هم تقدیر و تشکر داشته باشم.

وی در پایان اظهار داشت: یکی از کارهایی که خیلی مایل به انجام آن بودم، ایجاد و فعالیت تیمی از باقرشهر در رشته فوتبال یا فوتسال در مسابقات معتبر کشور مانند لیگ برتر بود تا اسم باقرشهر همواره در صدا و سیما و شبکه های رسانه ای دیده و شنیده شود؛ همانگونه که در تیم والیبال ورامین و یا تیم فوتسال قرچک این اتفاق افتاده است؛ اما به دلایل مختلفی از جمله مسائل مالی موفق به انجام این کار نشدیم.

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه