کد خبر: 36763

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۸:۵۳

              

تصویب کلیات بودجه ۹۶ در کمیسیون تلفیقپایگاه خبری دقت -یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۶ از تصویب کلیات این لایحه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری دقت:به نقل از ایسنا، علی‌اصغر یوسف‌نژاد درباره جزئیات جلسه کمیسیون تلفیق اظهار کرد: در جلسه امروز که با حضور آقای دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، ایشان ابتدا راجع به پیش‌بینی متغیرهای کلان، عملکرد بودجه، منابع و مصارف آن، آثار اقتصادی و تاثیر بودجه بر شاخص‌های کلان، تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و مالی، طرح‌های دولتی و موسسات انتفاعی وابسته به دولت، کلیاتی را بیان کرد و سپس کمیسیون وارد بحث و بررسی در مورد کلیات لایحه بودجه ۹۶ شد.

یوسف‌نژاد ادامه داد: همچنین ۳ نفر از نمایندگان (لاهوتی، پژمان‌فر و امیرآبادی) به عنوان مخالف و ۳ نفر (یوسف‌نژاد، قوامی و فیضی) به عنوان موافق کلیات سخنرانی کردند.

همچنین نماینده مرکز پژوهش‌ها نیز نظر خود را درباره کلیات بودجه عنوان کرد و مجددا آقای نوبخت به ابهامات و سوالات نمایندگان پاسخ داد.

این عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۶ تصریح کرد: در نهایت براساس رای‌گیری صورت‌گرفته، کلیات لایحه بودجه با ۳۲ رای موافق و ۵ رای مخالف به تصویب رسید.

وی همچنین گفت: کمیسیون تلفیق بودجه در جلسه بعد وارد بررسی جزئیات در بخش درآمدی خواهد شد و مصوبات کمیسیون‌های تخصصی و پیشنهادات نمایندگان را مورد رسیدگی قرار می‌دهد و در ادامه نیز بخش هزینه‌ای مصوبات کمیسیون‌های تخصصی و پیشنهادات اعضا را بررسی خواهد کرد.

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه