کد خبر: 36781

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۴

              

تاکید خطیبی فرماندار شهرستان ملارد برتجهیز مرکز اخوانپایگاه خبری دقت – خطیبی فرماندار شهرستان ملارد به ظرفیت های مرکز نگهداری و درمان اخوان این شهرستان اشاره کرد و گفت:با تجهیز و تکمیل این مرکز ، فضای مناسبی برای نگهداری و بازپروری معتادان فراهم میگردد .


به گزارش پایگاه خبری دقت:به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در جلسه ای که به ریاست نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور ، و با حضور ربیعی وزیر کار ، رفاه و اموراجتماعی ، سید حسین هاشمی استاندار تهران ، خانچرلی فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران ، موئدی جانشین ستاد مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد ، به ظرفیت های مرکز نگهداری و درمان اخوان این شهرستان اشاره کرد و گفت:

با تجهیز و تکمیل این مرکز ، فضای مناسبی برای نگهداری و بازپروری معتادان فراهم میگردد . وی افزود مرکز اخوان نزدیک به ۱۷ هکتار وسعت دارد که در حال حاضر۱۵ هکتار آن نیمه کاره و بلا استفاده مانده است .خطیبی تصریح کرد بخشی از معتادین و متجاهرین در این مرکز از شهرستان ها و استان های همجوار هستند که در اینجا رها شده و ظرفیت آن را پر کرده اند، در حالیکه این مرکز برای شهرستان های غرب استان تهران در نظر گرفته شده است . خطیبی گفت مرکز اخوان یکی از مراکز خوب و قابل توسعه در غرب استان تهران هست ولی متاسفانه از لحاظ اختصاص اعتبارات بدان توجهی نشده است . به گفته فرماندار شهرستان ملارد تنها ۳۰ درصد از ظرفیت پذیرش این مرکز به شهرستان ملارد اختصاص داده شده و لازم است شهرستان های دیگر نیز در تامین بودجه و هزینه های آن مشارکت داده شوند .

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه