کد خبر: 37711

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۲:۳۸

              

رهبر انقلاب اسلامی در دیدار مردم قم: قوه قضائیه مقتدر و شجاع دشمن را در اهداف خود ناکام می‌کندپایگاه خبری دقت – رهبرانقلاب با تاکید براینکه وجود یک قوه‌ قضائیه مستقل و شجاع را همه باید قدر بدانند، بیان داشتند: آنچه که دشمن را در اهداف خود ناکام می‌کند این است که بتوانیم قوه‌ قضائیه‌ مقتدر داشته باشیم.
به گزارش پایگاه خبری دقت:به نقل از مهر،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، همزمان با فرا رسیدن سالگرد قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶ مردم انقلابی قم، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم این استان صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار تاکید کردند: دشمن به‌دنبال از بین بردن عوامل اقتدار ملی است و به دستگاه‌هایی که مظهر اقتدار کشورند حمله می‌کند.

ایشان با بیان اینکه من کاری به بگومگوهای اخیر رؤسای قوا ندارم؛ اینها به حول و قوه‌ی الهی تمام می‌شود، افزودند: لکن وجود یک قوه‌ی قضائیه مستقل و شجاع را همه باید قدر بدانند.

حضرت آیت الله خامنه ای بیان داشتند: آن چیزی که دشمن را در اهداف خود ناکام می‌کند این است که بتوانیم یک قوه‌ی قضائیه‌ی مقتدر و یک دولت شجاع و برنامه‌ریز داشته باشیم؛ اینها را باید تقویت کرد.

ایشان با اشاره به این مطلب که امروز محافل انگلیسی برای منطقه و ایران اسلامی نقشه می‌کشند؛ یکی از نقشه‌های دشمن را تجزیه‌ی کشورهای منطقه نام بدند و تصریح کردند: می‌گویند دوران یک عراق، یک سوریه، یک لیبی و یک یمن گذشته است. اسم ایران را نمی‌آورند چون از افکار عمومی ایران می‌ترسند. اینها هم مثل محمدرضا که گفت، می‌خواهند ایران، ایرانستان شود.

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه