کد خبر: 37964

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۳

              

حماسه سازی مردم استان تهران/ وحدت ملت ایران به نمایش درآمدپایگاه خبری دقت – تهران-مردم استان تهران فارغ از هر نوع جناح بندی سیاسی، وظیفه خود دانستند که در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی شرکت کرده و وحدت و یکپارچکی ملت ایران را به نمایش بگذارند.
به گزارش پایگاه خبری دقت:

به گزارش خبرنگار مهر، مردم استان تهران صبح سه شنبه خود را مهیای حضور در مراسم تشییع پیکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام کردند.

مردم این استان فارغ از هر نوع جناح بندی سیاسی، وظیفه خود دانستند که در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی شرکت کرده و وحدت و یکپارچکی ملت ایران را به نمایش بگذارند.

از ساعات اولیه صبح سه شنبه، مردم نقاط مختلف استان تهران با پوشیدن پیراهن های مشکی، در نقاط مرکزی شهر محل سکونت خود اجتماع کرده و با همکاری سازمان های اتوبوسرانی، برای شرکت در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی به تهران منتقل شدند.

۱۰ دستگاه اتوبوس مردم پیشوا را به حرم مطهر امام راحل منتقل کرد

در شهرستان پیشوا، ۱۰ دستگاه اتوبوس از ساعات اولیه صبح سه شنبه با استقرار در مقابل حرم مطهر حضرت جعفر بن موسی الکاظم(ع)، میدان شهید چمران و میدان شهید اردستانی، مردم این شهرستان را برای حضور در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی و تدفین در حرم مطهر امام راحل منتقل کرد.

همچنین مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهر پیشوا، روز شنبه ۲۵ دی ماه در صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) و با سخنرانی حجت الاسلام شمس رئیس دادگستری این شهرستان برگزار می شود.

پیش بینی ۶۰ اتوبوس برای حضور مردم ورامین در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی

حسن خوانساریان مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ورامین و حومه در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سازمان اتوبوسرانی ورامین وظیفه خود می داند که در برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم تشییع رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام تلاش کند.

وی افزود: با هماهنگی های به عمل آمده، ۶۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال مردم شهرستان ورامین به منظور شرکت در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در نظر گرفته شد.

با هماهنگی های به عمل آمده، ۶۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال مردم شهرستان ورامین به منظور شرکت در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در نظر گرفته شد

خوانساریان ادامه داد: میدان امام حسین(ع)، میدان امام خمینی(ره)، میدان رازی، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرک مدرس، خیرآباد، جوادآباد و مناطق حومه ای ورامین از جمله نقاطی بودند که اتوبوس های شرکت اتوبوسرانی در آن مستقر بوده و کار انتقال مردم ورامین را به منظور شرکت در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی انجام دادند.

همچنین مراسم ویژه ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، شامگاه چهارشنبه ۲۲ دی ماه با حضور مردم و مسئولان شهرستان ورامین در مصلای صاحب الزمان(عج) این شهرستان برگزار خواهد شد.

حضور مردم پردیس در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی

شهرداری پردیس نیز تمهیدات لازم را برای حضور مردم این شهرستان در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی اندیشید و دو دستگاه اتوبوس با استقرار در فاز چهار شهرپردیس، علاقه مندان به حضور در این مراسم را به تهران منتقل کرد.

شهرداری منطقه ۲۰ تهران نیز تمهیدات ویژه ای را برای برگزاری باشکوه مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی در نظر گرفت و مردم شهرستان ری و نقاط اطراف در مراسم وداع و تشییع پیکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام شرکت کردند.

تمهیدات شهرداری منطقه ۲۰ تهران برای برگزاری باشکوه مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی

همچنین پرچم های رنگی در منطقه ۲۰ تهران جمع آوری و پرچم های مشکی در نقاط مختلف برافراشته و بنرهایی از آیت الله هاشمی رفسنجانی در محدوده های شهری نصب شد.

مردم شهرستان قرچک نیز از صبح روز سه شنبه خود را برای حضور در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی آماده کردند و با تمهیدات سازمان اتوبوسرانی این شهرستان، ۲۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال مردم درنظر گرفته شد.

مردم شهرستان قرچک از ساعات اولیه صبح با اجتماع در مقابل مسجد جامع این شهرستان خود را مهیای حضور در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی کردند.

همچنین مردم شهرستان های دیگر استان تهران نظیر شهریار، شهرقدس، ملارد، دماوند، فیروزکوه، اسلامشهر، رباط کریم، بهارستان، شمیرانات، پاکدشت و غیره نیز از ساعات اولیه صبح خود را مهیای حضور در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی کردند.

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه