کد خبر: 37975

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۹

              

پاکسازی و زیباسازی معابر سطح شهرک آبشناسانپایگاه خبری دقت -شهردار رباط کریم از آغاز طرح جامع  پاکسازی شهرک آبشناسان خبر داد و جزییات این طرح را تشریح کرد .


به گزارش پایگاه خبری دقت:به نقل از روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس مسعود مختاری گفت : با استقرار ۱۲ نیرو به مدت ۸ روز است که با کمک واحد موتوری معابر شهرک آبشناسان در حال پاکسازی و زیباسازی می باشند .

وی افزود : نظر به اینکه جمعیت ساکن در شهرک آبشناسان هر روزه بیشتر می شود باید حداقل های زندگی شهری جهت ایجاد جذابیت جهت استقرار ساکنان بوجود آورد تا از ظرفیت این شهرک هر چه بیشتر استفاده گردد .

شهردار رباط کریم خاطر نشان کرد : وجود جمعیت و فعالیت های آنان تاثیر مثبتی در شکل گیری قالب فضایی این شهرک خواهد داشت و کنش های آنان موجب رونق اقتصادی و شکل گیری مطالبات خواهد بود که نهایتا به توسعه ختم خواهد شد .

وی در پایان یادآور شد : در حال حاضر هیچگونه اعتبارات خاصی مختص شهرک آبشناسان به شهرداری رباط کریم واگذار نشده است و شهرداری صرفا جهت رفاه و تامین امکانات اولیه ساکنان مشغول به خدمات رسانی است زیرا رسالت خدمت عادلانه و اولویت نقاط کم برخوردار سرلوحه فعالیت های سازمان می باشد .

 

 

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه