کد خبر: 38057

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۷

              

افزایش نرخ دلار و انواع سکه در بازار آزاد تهران/رشد بیش از ۱۲ دلاری اونس طلاپایگاه خبری دقت -صرافان ارز و سکه امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریکا را با ۲۲۰ ریال افزایش نسبت به دوشنبه گذشته (بیستم دی ماه)، ۳۹ هزار و ۲۷۶ ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با افزایش ۱۳۵هزار ریالی، ۱۱ میلیون و ۹۴۵ هزار ریال داد و ستد کردند.


به گزارش پایگاه خبری دقت به نقل از ایرنا و براساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، دادوستد هر دلار آمریکا در شروع معاملات امروز با نرخ ۳۹ هزار و ۴۴۰ ریال آغاز شد و تا لحظه انتشار این خبر به ۳۹ هزار و ۲۷۶ ریال رسید که در مقایسه با دوشنبه گذشته، ۲۲۰ ریال افزایش نشان می دهد.
هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر به ۴۲ هزار و ۷۳۶ ریال رسید که نسبت به دوشنبه گذشته ۱۲۰ ریال افزایش داشت. یورو معاملات صبح امروز را با نرخ ۴۲ هزار و ۳۷۱ ریال آغاز کرده بود.
هر پوند انگلیس نیز در بازار آزاد افزایش ۲۰ ریالی نسبت به دوشنبه تجربه کرد و ۴۸ هزار و ۹۵۰ ریال داد و ستد شد.
برپایه این گزارش، اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را ۳۹ هزار و ۶۴۰ ریال و هر یورو را ۴۳ هزار و ۴۰ ریال اعلام کرد.

** افزایش قیمت مسکوکات طلا
برپایه اعلام این اتحادیه و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت نسبت به دوشنبه گذشته، ۱۱ میلیون و ۵۵۰ هزار ریال و هر نیم سکه با افزایش ۵۰ هزار ریالی، ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال فروخته شد.
هر قطعه ربع سکه طلا نیز با افزایش ۳۰ هزار ریالی، سه میلیون و ۲۳۰ هزار ریال فروخته و سکه گرمی نیز با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به دوشنبه، ۲ میلیون و ۷۰ هزار ریال داد و ستد شد.
اتحادیه طلا، قیمت هر اونس طلا را با ۱۲ دلار و ۱۰ سنت افزایش نسبت به دوشنبه یکهزار و ۱۸۸ دلار و ۶۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار را یک میلیون و ۱۵۱ هزار و ۵۵۰ ریال اعلام کرده است که نسبت به دوشنبه، پنج هزار و ۵۳۰ ریال افزایش نشان می دهد.
معاملات بازار آزاد سکه و ارز تا ساعت ۱۸ هر روز ادامه دارد و در میانه روز و در فاصله زمانی ۱۳ تا ۱۴ به اوج می رسد.
به گزارش ایرنا، دیروز (سه شنبه) بدلیل برگزاری مراسم تشییع و تدفین آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید تشخیص مصلحت نظام، بازار تعطیل بود.

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه