کد خبر: 38069

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۸

              

​رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان البرز معرفی شدندپایگاه خبری دقت -استاندار البرز با صدور احکامی جداگانه، رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان را معرفی کرد.


به گزارش پایگاه خبری دقت یه نقل از ایرنا : در گزارش روز چهارشنبه بر اساس احکام سید حمید طهایی استاندار البرز،
فتح اله حقیقی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان، عباداله کامکار به عنوان عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان، علی اندرزگو به عنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات، محمدفیروز رنجبر به عنوان عضو و رئیس کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات استان منصوب شدند.
همچنین حمیدرضا محمدی به عنوان عضو و رئیس کمیته فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات ، مسلم عادلی به عنوان عضو و رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات و محمدمیرزایی به عنوان عضو ستاد انتخابات استان البرزمنصوب شدند.
درمتن این احکام آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد،تجارب ارزشمند و با توجه به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری هرچه باشکوه تر و قانون مدار انتخابات، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت،در امر برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب می نمایم.
امید است با اتکال به الطاف الهی و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظلله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید ضمن هماهنگی با رئیس ستاد انتخابات استان با اتخاذ تمهیدات لازم و ضروری در راستای برگزاری انتخاباتی شکوهمند در شأن مردم شریف استان و در فضایی امن و توام با نشاط و آرامش که در آن به حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شنودگان به عنوان حق الناس و برابر قانون توجه لازم گردد موفق و موید باشید.

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه