کد خبر: 38085

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۸:۵۳

              

فعالیت ستاد بازآفرینی پایدار منطقه ۲۰ عملیاتی شدپایگاه خبری دقت -با آغاز فاز عملیاتی ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ ، با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی، ماموریتهای نوسازی محلات دارای بافت فرسوده تسریع می شود.


به گزارش پایگاه خبری دقت:به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ فرزاد شیرودی دبیر ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ با اعلام این خبر گفت : با تشکیل کارگروه های ۴گانه و بسیج منابع و پتانسیلهای دستگاه های اجرایی و پس از بررسی املاک واقع در بافت های فرسوده و احصاء نقاط قوت و ضعف و شناسائی مشکلات موجود ؛ فاز عملیاتی ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ آغاز شد.

شیرودی در سومین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ افزود: در راستای ارائه تسهیلات رایگان انشعابات به املاک بافت فرسوده، هماهنگی لازم با ادارات مربوطه انجام شده و فرایند معرفی مالکین املاک بافت فرسوده به ادارات گاز و آبفا آغاز شده است.

وی اظهار داشت: با تشکیل جلسات ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ ، موضوعات معرفی شده از سوی نواحی هفتگانه در خصوص تامین زیرساخت و ایجاد محرک توسعه در بافت فرسوده تنظیم و اطلاع رسانی در خصوص بسته های تشویقی به شهروندان انجام شد.

شیرودی تصریح کرد: موضوع نوسازی بافت‌های فرسوده با رویکردی جدید و با قدرت و قوت هر چه بیشتر در سطح شهر تهران در حال پیگیری است و  ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران به ریاست شهردار تهران و با همکاری دولت و سازمان‌های داخل و خارج از شهرداری با هدف تسریع در روند نوسازی در شهر تهران تشکیل شده است.

سومین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ با حضور معاون شهرسازی و معماری ، دبیر ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰، نماینده سازمان نوسازی شهر تهران، و نمایندگان مطلع و تام الاختیار ادارات و سازمانهای این منطقه ، برگزار شد

در پایان این جلسه حکم عضویت ستاد بازآفرینی منطقه ۲۰ به نماینده سازمان نوسازی شهر تهران اعطا شد.

PrintFriendly and PDF
PrintFriendly and PDF
ارسال دیدگاه